PAMIĘTAJ!

Każdy Uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, którego pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.tattoodays.pl, oraz w kasach i punkcie informacyjnym.


NIE ZABIERAJ NA TEREN FESTIWALU

  • Dronów
  • Statywów oraz selfiesticków
  • Parasolek ze spiczastym zakończeniem
  • Niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych, itd.)
  • Alkoholu, narkotyków, itd.
  • Deskorolek, rolek, hoverboardów, itd.
  • Butów o metalowych zakończeniach.
  • Własnych napojów i jedzenia.
  • Psów i innych zwierząt.

Szczegółowa lista przedmiotów zabronionych na terenie festiwalu znajduje się w Regulaminie.

 TEREN KONWENTU otwarty jest w godzinach 10:00 do 21:00.


KASY BILETOWE

Znajdują się w Foyer tuż przy wejściu głównym na nową Hale Expo w Łodzi. Otwarte są dla odwiedzających w godzinach 11:00 – 20:00.

W kasie biletowej dokonasz wymiany wcześniej zakupionego biletu na opaskę. Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie opaski powoduje utratę jej ważności.

Pamiętaj, że przed udaniem się do kasy nie musisz drukować wcześniej zakupionego Biletu. Posiadamy specjalne czytniki, które zeskanują kod z twojej wejściówki.


PUNKT INFORMACYJNY

Otwarty jest w godzinach 8:00 – 21:00. W Punkcie Informacyjnym modele zapisują się na wybrane przez siebie konkursy na najlepszy tatuaż.

Artyści biorący udział w konwencji mogą skorzystać z drukarki termicznej oraz komputera znajdującego się w Punkcie Informacyjnym celem zeskanowania, przygotowania i wydrukowania kalki pod tatuowany w danym dniu wzór. Punkt Informacyjny to również miejsce, w którym możesz zgłosić zaginięcie swoich rzeczy, kradzież lub inne niebezpieczne i nieakceptowalne społecznie zachowanie.


JESTEM MODELEM, BĘDĘ TATUOWAŁ SIĘ PODCZAS KONWENTU.
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TATUAŻ?

Jeśli jest to Twój pierwszy tatuaż koniecznie zadbaj o swoją dobrą kondycję fizyczną w dniu planowanej sesji. Co najmniej 6-8 godzin spokojnego snu oraz ciepłe, sycące śniadanie, skutecznie wzmocni Twój organizm.

Na sesję przyjdź trzeźwy. Stan na tak zwanym kacu także nie jest wskazany. Na dwa dni przed sesją z wybranego pod tatuaż miejsca ostrożnie usuń zbędne włosy. Najlepsze są jednorazowe maszynki, które ograniczają możliwość zacięcia podczas golenia. Pamiętaj, że wszelkie zaczerwienienia znacznie utrudnią prace artyście.

Postaw na komfort. Ubierz się wygodnie, tatuowanie to proces czasochłonny zadbaj więc o swoją wygodę.

Naładuj telefon, zabierz słuchawki, wybierz książkę, znajdź sobie rozrywkę. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu, dzięki temu utrzymasz skórę w idealnej kondycji oraz zapewnisz sobie dobre samopoczucie.