The Globe of Death

W klimatycznej oprawie muzyki i efektów świetlnych, podczas Łódź Tattoo Days 2019 zobaczycie wyjątkowo niebezpieczne ewolucje wykonywane przez najlepszych czeskich motocyklistów !

Najbardziej ekstremalna rewia motocyklowa w Europie ! ! !

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem- STREETS OWNERS - udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts, którzy podczas Łódź Tattoo Days 2019 zaprezentują swoje umiejętności.

Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa - to fundament, na którym powstał ten projekt.

Ich show nawiązuje do tradycji kultowego amerykańskiego pierwowzoru – GLOBE of DEATH. W oprawie klimatycznej muzyki i efektów świetlnych można na żywo podziwiać wyjątkowo niebezpieczne ewolucje wykonywane przez najlepszych czeskich motocyklistów. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Globe of Death to konkurencja generująca mnóstwo niecodziennych emocji. Nie sposób przejść obojętnie już obok samej konstrukcji, która przecież dostarcza zaledwie mglistych wyobrażeń o istocie rozgrywanych w niej dyscyplin... Spotkanie „oko w oko” ze śmiałkami „uwięzionymi” za stalową kratownicą i zdanymi wyłącznie na własne umiejętności to zastrzyk wyjątkowo skondensowanej adrenaliny.

To opowieść o ludzkiej sile, wytrwałości, konsekwencji. Historia o odpowiedzialności, a w konsekwencji o bezgranicznym zaufaniu do partnera jak i o niesamowitej sztuce porozumienia pomiędzy człowiekiem a maszyną...

Niezwykle trafnie ujął istotę tego elitarnego zawodu Tonda Paroubek – jeden z najlepszych współcześnie koordynatorów scen kaskaderskich:

"Świat kina i jego efektów to drink z iluzji doprawionej swobodą wyobraźni...
To wyjątkowa dziedzina sztuki. Sztuki spajającej rzeczywistość z magią.
Jakkolwiek duże emocje potrafi w nas obudzić, zawsze pozostanie iluzją rzeczywistości...
My żyjemy i jeździmy naprawdę! ."

Tonda Paroubek.


Dlatego pojedziemy naprawdę, tylko dla Was - Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu...

Kup bilet Podziel się z innymi
glob_of.png glob.jpg glob1.jpg glob3.jpg